Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 7.11.2022
08 листопада, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Жовтень для фондових ринків завершився на мажорній ноті - майже всі провідні фінансові індекси продемонстрували зростання за підсумками місяця. Проте листопад розпочався з негативного сантименту. Інвестори відігравали результати засідання ФРС США, засідання Банку Англії та дані макростатистики.

За даними НБУ, у ІІІ кварталі 2022 року банки відзначили зростання обсягу фондування, попри тривалу війну. Три чверті респондентів звітували про збільшення обсягу коштів домогосподарств та близько 65,0% – обсягу депозитів корпорацій. Обсяг оптового фондування, що включає випуск облігацій, залучення кредитів міжнародних фінансових організацій (МФО) чи материнських банків, довгострокового рефінансування тощо, знижується другий квартал поспіль. Також, НБУ пом’якшує валютне регулювання.

Огляд фінансових ринків 7.11.2022

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок