Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 3.10.2022
04 жовтня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Американський ринок акцій стійко перебуває у низхідному тренді. За підсумками вересня провідні фінансові індекси зазнали найсильнішого місячного падіння з листопада 2020 року. А все через те, що більшість їх компонентів чутливі до зміни відсоткових ставок, а в США йде прискорений процес монетарного посилення ФРС.

Тим часом, в Україні поточний рахунок сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу у серпні становив 2,0 млрд дол. США. Профіцит сформувався завдяки високим вторинним доходам (за рахунок отримання гранту від міжнародних партнерів) і профіциту первинних доходів (через скорочення виплат за інвестиційними доходами). Водночас значно розширилося від’ємне сальдо торгівлі товарами та послугами, у тому числі за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном. Також,  НБУ уточнив деякі норми на валютному ринку. 

Огляд фінансових ринків 3.10.2022

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок