Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 26.09.2022
27 вересня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За підсумками минулого тижня ключові фондові індекси знизилися на тлі посилення монетарної політики низкою провідних центробанків світу.

Тим часом, бізнес в Україні п продовжує адаптуватися до воєнних умов та дещо послабив негативні очікування щодо своєї економічної діяльності. Індекс очікувань ділової активності (ІОДА) в серпні становив 44.1 (у липні – 43.6).

НБУ планує посилити монетарну трансмісію - згідно оприлюднених підсумків дискусії членів Комітету з монетарної політики НБУ щодо рівня облікової ставки 7 вересня 2022 року, члени Комітету обговорили кілька інструментів, які могли б підсилити монетарну трансмісію та абсорбувати надлишкову гривневу ліквідність у банківській системі.

Огляд фінансових ринків 26.09.2022

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок