Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 05.09.2022
06 вересня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Дані з ринку праці США не стримали зниження -  попри позитивні дані з ринку праці США, американський ринок акцій завершив минулий тиждень падінням. Провідні індекси перебувають під тиском після заяв голови ФРС про те, що регулятор, незважаючи на ризики рецесії, має підняти ключову ставку до рівня, який контролюватиме інфляцію. Крім того, інвестори оцінюють перспективи суттєвого підвищення ставок ЄЦБ на двох запланованих цього року засіданнях.

Тим часом, НБУ оновив та уточнив валютні обмеження. Також, поточний рахунок у липні сформовано з профіцитом. Профіцит поточного рахунку платіжного балансу у липні становив 1,3 млрд дол. США і сформувався через збільшення вторинних доходів (за рахунок отримання грантів від міжнародних партнерів) і профіциту первинних доходів через скорочення виплат за інвестиційними доходами. Водночас значно розширилося від’ємне сальдо торгівлі товарами та послугами, у тому числі за рахунок значних витрат громадян України, які перебувають за кордоном.

Огляд фінансових ринків 05.09.2022

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок