Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 08.08.2022
09 серпня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори оцінюють макростатистику - перший тиждень серпня завершився зростанням багатьох провідних фінансових індексів. Інвестори оцінювали квартальні звіти компаній та нові макроекономічні дані. Увага була зосереджена зокрема й на звіті з ринку праці США. Ці дані можуть вплинути на політику ФРС, яка намагається вирішити непросте завдання - зменшити рекордну за 40 років інфляцію, не викликавши при цьому рецесії США. 

Фондування банківської системи України - стабільне. Попри продовження повномасштабної війни на території України в ІІ кварталі 2022 року банки повідомили, що в цілому обсяги фондування зросли. НКЦПФР зняла обмеження на ринках капіталу.

Огляд фінансових ринків 08.08.2022

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок