Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 10.01.2022
11 січня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня на світових фінансових ринках панували суперечливі настрої. Інвестори оцінювали опублікований протокол грудневого
засідання ФРС та нову порцію макроекономічної статистики. Протоколи грудневого засідання ФРС показали, що члени Комітету з відкритих ринків готові до різкого згортання стимулів. Вони стурбовані інфляцією та заявили, що ринок праці близький до повної зайнятості.Наразі ринкові очікування спираються на те, що ключові ставки зростуть у березні разом із завершенням програми кількісного пом’якшення (QE). Наступне засідання ФРС відбудеться 25 -26 січняпоточного року. Коментарі регулятора  негативну реакцію на ринках. Вони явно вказують на наміри активно посилювати грошово-кредитну політику. Підскочили прибутковості 10-річних та 30-річних держоблігацій США. Це, у свою чергу, вдарило і по оцінках акцій.

Річна інфляція в Україні склала 10,0%. Настрої бізнесу в Україні погіршилися.

Огляд фінансових ринків 10.01.2022

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок