Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 4.01.2022
05 січня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Загальний настрій світових фондових ринків у 2021 році був позитивним. Визначне зростання продемонстрував американський ринок, який рухався під впливом монетарно-фіскальних драйверів та швидкого відновлення ринку праці та демонстрував стійкість до будь-яких негативних факторів. За підсумками грудня, четвертого кварталу та всього 2021 року три основні індекси фондового ринку продемонстрували зростання. Лідером 2021 року став S&P 500, який злетів на 26,9%, Nasdaq виріс на 21,4% і Dow Jones – на 18,7%. 

Азійські ринки опинилися в аутсайдерах року внаслідок енергетичної кризи та згасання макропоказників. Темпи зростання європейських індексів відрізняються в рази через різну структуру національних економік та вплив геополітики. При цьому британський фондовий індекс FTSE 100 збільшився за підсумками 2021 року на 14,3%, що стало найсуттєвішим підйомом за останні п’ять років.

Зростання ринків акцій у 2021 році може привести до ризиків подальшого уповільнення економік у 2022 році. Епідеміологічні загрози не зникли, а фактор інфляційного тиску підтримує посилення курсів центробанків.

В Україні поточний рахунок у листопаді сформовано з дефіцитом. Зареєстровано перший випуск депсертифікатів банку.

Огляд фінансових ринків 4.01.2022

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок