Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 29.11.2021
30 листопада 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий торговий тиждень розпочався із зниження американських фондових індексів після оприлюднення інформації, що президент США Джо Байден висунув кандидатуру нинішнього голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла на другий термін.

Це означає, що курс ФРС на скорочення ліквідності збережеться. Останні тижні інвестори чекали зміни влади та підвищували ставки у високотехнологічних паперах. На тлі цього спостерігалася реакція як на борговому, так і на валютному ринках: прибутковості US Treasuries зростали, а індекс долара США оновив річні піки. Фактор стабільного попиту на долар США призводить до послаблення валют країн з перехідною економікою.

Тим часом, промвиробництво в Україні відновлюється. Кошти траншу від МВФ надійшли на рахунки уряду.

Огляд фінансових ринків 29.11.2021

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок