Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 6.09.2021
07 вересня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий торговий тиждень був насичений публікаціями статистичної звітності, проте найбільше інвестори очікували на ключовий звіт з ринку праці США. Ситуація на ринку праці є одним з основних орієнтирів для ФРС при прийнятті рішень щодо грошово-кредитної політики. Оприлюднена статистика по ринку праці США виявилася вельми неоднозначною, показавши різке уповільнення зростання робочих місць в серпні і несподіване прискорення зростання середньої погодинної оплати. Число робочих місць в серпні виросло мінімальними темпами з січня – на 235,0 тис., тоді як аналітики очікували зростання на 750,0 тис. Рівень безробіття знизився до 5,2% з 5,4%, як і очікувалося. Водночас кількість первинних звернень за допомогою по безробіттю зменшилася до мінімального значення з березня минулого року і становила 340 тис. осіб. В цілому дані вказують на те, що офіційне анонсування згортання програми QE у вересні не відбудеться. Це помірно позитивний фактор для фондового ринку і долара США.

В Україні, тим часом, обсяг валюти поза банками продовжує зростати. Україна планово погасила євробонди

Огляд фінансових ринків 6.09.2021

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок