Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 25.08.2021
25 серпня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Протягом минулого тижня провідні фондові індекси демонстрували різноспрямовану динаміку. Швидке поширення нового штаму коронавірусу та очікування початку відмови ФРС від стимулюючої грошово-кредитної політики негативно впливають на настрої інвесторів. Додатковий тиск на ринок чинили повідомлення про те, що Афганістан опинився у владі талібів. Американські фондові індекси відреагували зниженням на публікацію протоколу липневого засідання ФРС, який показав, що керівництво регулятора знаходяться на шляху до посилення монетарної політики вже в поточному році. Представники FOMC відзначили, що критерій «істотний прогрес» був досягнутий з точки зору інфляції і близький до виконання в плані ситуації на ринку праці.

Індикатори ділової впевненості покращуються. МВФ почав розподіл СПЗ.

Огляд фінансових ринків 25.08.2021

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок