Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 16.08.2021
17 серпня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий торговий тиждень на світових фінансових ринках завершився на оптимістичній ноті. Провідні фондові індекси вкотре оновили свої максимуми. Сильна корпоративна звітність, уповільнення інфляції в США та плани уряду США щодо підтримки економіки компенсували занепокоєння інвесторів, пов’язані з поширенням штаму COVID-19 «дельта».

Індекс споживчих цін в США (CPI) у липні залишився на рівні 5,4%. У порівнянні з червнем, коли показник склав 0,9%, темпи зростання знизилися і становили 0,5%. Базовий CPI виріс на 0,3% у порівнянні з червнем і на 4,3% у річному вимірі. У своїй монетарній політиці ФРС схильна орієнтуватися саме на базову інфляцію. Уповільнення темпів зростання базової інфляції дозволяє ФРС не поспішати з початком згортання монетарних стимулів.
Ціни виробників в Україні стрімко зростають. Гривня тяжіє до укріплення.

 

Огляд фінансових ринків 16.08.2021

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок