Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 14.06.2021
15 червня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На початку минулого тижня фінансові ринки функціонували без визначеної динаміки - інвестори зважували наслідки угоди "Великої сімки" (G7) про введення мінімального глобального корпоративного податку. Міністри фінансів G7 погодились підтримати новий глобальний податковий режим для транснаціональних компаній. Пізніше, фокус уваги інвесторів змістився на звіт щодо індексу споживчих цін США за травень. Тиждень завершився черговим оновленням історичних максимумів провідних фондових індексів на тлі публікації звіту з ринку праці США, який показав, що число заявок на допомогу по безробіттю сягнуло нового допандемічного мінімуму, підтвердивши подальше відновлення економіки країни. 

Інфляція в Україні стримко прискорюється. Нерезиденти відновили інтерес до ОВДП.

Огляд фінансових ринків 14.06.2021

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок