Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 30.09.2019
30 вересня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень пройшов в неоднозначному форматі для ринку США. Вийшли хороші дані щодо ринку житла, нейтральні щодо ВВП і гірші від очікувань щодо споживчої довіри. Продажі нових будинків у США в серпні 2019 року зросли на 7,1% в порівнянні з липнем, Міністерство торгівлі США зберегло оцінку зростання ВВП у другому кварталі на рівні 2,0% в перерахунку на річні темпи. Індекс споживчої довіри в США у вересні 2019 року зменшився до 125,1 пункту з переглянутих 134,2 пункту в серпні. Кількість американців, які вперше звернулися за допомогою з безробіття, виросло до 213 тисяч. Дані Мінпраці сигналізують про те, що ринок праці продовжує надавати підтримку економіці в цілому, незважаючи на ослаблення активності в ряді секторів, в тому числі в виробничому.

Огляд фінансових ринків 30.09.2019

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок