Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 29.01.2018
29 січня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У понеділок 22 січня американський фондовий ринок відреагував зниженням через ситуацію з тимчасовим припиненням роботи уряду. З 1978 року федеральний уряд США вже 18-й раз тимчасово припиняв свою роботу. Президент США Дональд Трамп підписав у понеділок увечері закон, який подовжує фінансування роботи уряду США всього на два тижні – до 8 лютого. Дана новина вплинула позитивно, і індекси знову оновили історичні максимуми. Незважаючи на те, що вплив «шатдауну» на фондовий ринок був обмеженим, його завершення прибрало елемент невизначеності, дозволивши інвесторам сфокусуватися на попередніх даних про зростання ВВП США і корпоративній звітності, яка є досить сильною.

Огляд фінансових ринків 29.01.2018 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок