Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 05.02.2018
05 лютого 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Починаючи з понеділка 29 січня американські фондові індекси демонстрували зниження, в основному, через очікування рішення засідання ФРС 30-31 січня. За підсумками засідання, Федрезерв ухвалив рішення зберегти процентну ставку по федеральних кредитних коштах (federal funds rate) і загальну оцінку стану американської економіки. Разом з тим, ФРС очікує, що інфляція в США підніметься в цьому році до цільового рівня в 2,0%. Учасники ринку тепер оцінюють ймовірність підвищення ставки ФРС в березні у майже 100%. Відразу після оприлюднення рішення ФРС спостерігалося слабке зростання основних фондових індексів США, однак до кінця тижня зниження індексів посилилося. Курс долара США відреагував зміцненням на новини про те, що Федрезерв очікує прискорення темпів зростання споживчих цін.  

Огляд фінансових ринків 05.02.2018

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок