Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 04.12.2017
04 грудня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Зростання фондового ринку протягом тижня, викликане оптимізмом інформації про хід проведення податкової реформи, змінилося зниженням індексів основних американських фондових бірж за підсумками п’ятниці більш ніж на 1%. Причиною стала поява повідомлень про пред’явлення звинувачень екс-раднику президента Дональда Трампа з національної безпеки Майклу Флінну. У п’ятницю стало відомо, що Флінну пред’явлені звинувачення у дачі ФБР неправдивих свідчень з приводу його зустрічей з російськими офіційними особами. Флінн визнав провину в дачі неправдивих свідчень ФБР у суді Вашингтона і заявив, що приймає всю відповідальність за свої неправомірні дії по «російській справі». Незважаючи на це, тижневе зростання американського індексу фондового ринку Standard & Poor’s 500 склало 1,5%, а у четвер індекс оновив історичний максимум.

Огляд фінансових ринків 04.12.2017

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок