Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 05.10.2015
07 жовтня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня світові ринки підводили нерадісні підсумки минулого кварталу. Падіння світового ринку акцій в третьому кварталі було максимальним за чотири роки, а сировини – з 2008 року. Основними причинами затяжного падіння стало збільшення точок нестабільності на геополітичній карті світу, слабкі показники економіки Китаю та обвал фондового ринку цієї країни, повільне відновлення економіки єврозони.

За підсумками минулого тижня провідні фондові майданчики світу перебували в стані невизначеності. На ринку зміцнюється думка, що Федеральна резервна система (ФРС) США вдасться до підвищення ставок у поточному році. Це означає, що економіка країни повинна мати достатній запас міцності, щоб продовжувати рости в умови більш дорогих грошей. Більше того, економіка США повинна бути достатньо сильною, щоб впоратися з проблемами в решті світу.

Огляд фінансових ринків 05.10.2015

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок