Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 28.09.2015
28 вересня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Провідні фондові майданчики світу провели минулий тиждень в невизначеності з приводу термінів підняття процентних ставок Федеральною резервною системою (ФРС) США. Посилилися чутки, що Фердезерв схильний підвищити ставку, не чекаючи наступного року. 

Глава ФРС Дж.Йеллен, виступаючи в Університеті штату Массачусетс в четвер, заявила, що Федрезерв готовий підвищити вартість кредитування в 2015 році. Наступного дня Міністерство торгівлі США покращило оцінку зростання американської економіки в другому кварталі 2015 року зі 3,7% до 3,9% в перерахунку на річні темпи – максимуму з липня-вересня 2014 року. Ці дані, а також хороші показники по ринку нерухомості, опубліковані раніше, посилили думка, що підвищення ставки може відбутися раніше, ніж в 2016 році.

Огляд фінансових ринків 28.09.2015

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок