Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 17.08.2015
19 серпня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Основною новиною минулого тижня на фінансових ринках стала девальвація китайської валюти. Центральний банк Китаю у вівторок 11 серпня знизив довідковий курс юаня на 1,9%, чого не відбувалося з 1994 року. Народний банк Китаю (НБК) пообіцяв, що надалі його довідковий курс буде визначатися з урахуванням рівня на закриття попередньої сесії на відкритому ринку. Протягом дня вартість юаня на торгах може відхилятися від довідкового курсу не більше ніж на 2% в будь-яку сторону.

Після рекордної девальвації у вівторок курс юаня опустився на ринкових торгах на максимальні за два десятиліття 1,8%, а в середу впав ще на 2%. У середу НБК встановив офіційний курс юаня на 1,6% нижче рівня, оголошеного центробанком на 11 серпня, тобто він врахував напрямок змін на ринку, але не в повному обсязі відбив їх величину.

Огляд фінансових ринків 17.08.2015

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок