Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 20.04.2015
23 квітня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень провідні західні торгові майданчики закінчили у мінусі. Європейські інвестори знову занепокоїлися станом справ у Греції, а американські були розчаровані статистичними показниками, деякі з яких виявилися гіршими за прогнози.

Уряду Греції необхідно досягти угоди з кредиторами для того, щоб у травні-червні повернути Міжнародному валютному фонду (МВФ) 2.5 млрд євро. Угода повинна бути досягнута до кінця квітня, однак процес йде надзвичайно складно. Європейський союз, цілком ймовірно, не надасть кредитний транш для оздоровлення економіки Греції до кінця квітня 2015 року, як було заплановано раніше, через неготовність Афін прийняти програму національних реформ.

Огляд фінансових ринків 20.04.2015

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок