Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 10.03.2015
13 березня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня індекси провідних світових фондових майданчиків продовжили знижуватися. Серед інвесторів перемогли песимістичні настрої незважаючи на те, що потік новин, що стосуються економічних показників США і єврозони, в цілому мав позитивний характер.

Американські інвестори весь тиждень чекали показників по ринку праці, які повинні були вийти в п’ятницю. Показники виявилися вельми хорошими і перевершили очікування. За даними
міністерства праці США, кількість робочих місць в економіці країни в лютому зросла на 295 тис. Експерти, опитані Bloomberg, у середньому очікували підвищення показника на 235 тис. Безробіття в США в лютому впало до 5,5% з 5,7% місяцем раніше. Експерти очікували зниження до 5,6%.

Огляд фінансових ринків 10.03.2015

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок