Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 23.02.2015
26 лютого 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня глобальний оптимізм на фондових ринках пішов на спад. Провідні західні майданчики втрималися у зростанні, але на менш сильних локальних ринках стався перелом тенденції.

Грецьке питання було в центрі уваги інвесторів. Греція і країни єврозони в ході зустрічі Єврогрупи (ради міністрів фінансів єврозони) в понеділок 16 лютого не змогли зблизити позиції після
того, як Афіни категорично відкинули пропозицію про продовження нинішньої програми допомоги. Єврогрупа зайняла тверду позицію і ніякі альтернативні пропозиції щодо вирішення фінансової кризи в Греції не приймала. У п’ятницю 20 лютого угоди про продовження програми було досягнуто, однак на початку поточного тижня Греція повинна надати перший список реформ.

Огляд фінансових ринків 23.02.2015
 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок