Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 08.12.2014
11 грудня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Провідні фондові майданчики світу закінчили минулий тиждень з позитивним результатом. Фондові індекси США впевнено завершують рік з приростом понад 10%, а британський індекс FTSE 100 намагається закінчити рік без втрат.

Минулого тижня питання державного стимулювання провідних економік світу знову повернулися в центр уваги інвесторів. Федеральна резервна система США (ФРС) в огляді Beige Book відзначила широкомасштабний приріст зайнятості по всіх 12 регіонах США в жовтні і листопаді 2014 року. Економічна активність у всіх регіонах США продовжувала зростати в жовтні і листопаді, у низці округів також наголошується оптимізм щодо майбутньої економічної активності. Настільки хороший звіт дає підстави центробанку США більш впевнено говорити про швидке підняття ставок, тобто про скорочення стимулюючих заходів з боку держави.

Огляд фінансових ринків 08.12.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок