Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 22.09.2014
26 вересня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень виявився досить сприятливим для західних фондових майданчиків. Увага західних інвесторів була зосереджена навколо двох подій тижня: засідання ФРС 16-17 вересня і референдуму в Шотландії, який пройшов 18 вересня. Обидві події закінчилися сприятливо для інвесторів.

Інвестори побоювалися, що ФРС змінить формулювання про тривалий термін збереження низьких процентних ставок в надії на те, що американська економіка отримала достатньо стимулів з боку держави і почуватиметься впевнено, якщо держава істотно скоротить підтримку. Тим не менше, керівники центрального банку вирішили обмежитися м’якими заходами: обсяги викупу активів будуть скорочуватися, проте ставки будуть низькими ще довго.

Огляд фінансових ринків 22.09.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок