Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 15.09.2014
22 вересня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень ознаменувався падінням на фондових майданчиках світу. Основною політичною інтригою тижня було прийняття рішень ЄС і США про введення нових санкцій проти Росії. Упевненості в тому, що захід піде на нові санкції не було, однак відсутність прогресу з боку Росії відносно вирішення військового конфлікту на
території України схилило політиків ввести нові обмеження стосовно ряду підприємств, банків і персон.

Американські інвестори минулого тижня були налаштовані негативно. Вони живуть в очікуванні підвищення ставок Федеральним резервом в рамках скорочення політики стимулювання. Якщо економіка США буде показувати хороші результати, ймовірність підвищення ставок зростає. Саме тому повідомлення про зростання роздрібної торгівлі, а також очікування хороших даних про запаси товарів на складах США і споживчу довіру привели до падіння американського ринку.

Огляд фінансових ринків 15.09.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок