Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 11.08.2014
11 серпня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Цього року ринки переживають нетиповий серпень. Замість традиційно спокійного місяця, в якому переважає маловолатильний боковий тренд, інвестори отримали місяць, наповнений подіями, які, скоріш за все, будуть мати далекосяжні наслідки для світових ринків.

Напруга минулого тижня збільшилась, коли декілька західних політиків заявили про зростання загрози відкритого військового нападу Російської Федерації на Україну. В кінці тижня масла в вогонь додало рішення уряду Росії ввести обмежувальні заходи в області імпорту продукції тваринництва і рослинництва з Євросоюзу і низки
інших країн. Обмеження, що вводяться, можуть серйозно вплинути на економіку Євросоюзу, оскільки Росія є значним споживачем його продукції. Російський індекс RTS за тиждень втратив 3,5%, прозвучали прогнози, що російська економіка опиниться в рецесії вже за підсумками поточного року.

Огляд фінансових ринків 11.08.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок