Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 04.08.2014
04 серпня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень був досить депресивним для світових фінансових ринків. Більшість торгових майданчиків закінчили тиждень у червоній зоні.

Інвестори очікували рішення ЄС з приводу введення санкцій стосовно Російської Федерації. Повний текст відповідного документа був опублікований 31 липня. Терміном на один рік Євросоюз, який є найбільшим торговим партнером Росії, обмежив їй доступ на фінансові ринки, встановив збройне ембарго, обмежив торгівлю товарами подвійного призначення і передачу сучасних технологій для нафтової галузі. При цьому європейські чиновники повідомили, що санкції можуть бути посилені далі. США та інші провідні держави також заявили про наміри посилити санкції у разі відсутності прогресу в позиції Росії стосовно України. У той час як російські чиновники продовжують запевняти своїх громадян, що санкції не приведуть до істотного погіршення економічного стану в країні, інвестори по всьому світу усвідомлюють, обмеження, які вводяться, в найближчому часі приведуть до перерозподілу і ослаблення світових фінансових потоків, тому на ринках переважають негативні настрої .

Огляд фінансових ринків 04.08.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок