Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 07.07.2014
09 липня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень виявився досить позитивним для інвесторів. Американські індекси знову оновили історичні максимуми, а британський індекс FTSE 100 закінчив тиждень з добрим плюсом.

В цілому, тиждень був не сильно багатим новинами, а ринок США працював неповний робочий тиждень. Американським торговим майданчикам імпульс надала добра новина про стан ринку праці. За даними галузевої організації ADP Research Institute, число робочих місць у приватному секторі США виросло в червні на 281 000, тоді як ринок в середньому прогнозував збільшення на 205 тисяч. Інвестори надали перевагу цій новині над не надто оптимістичними даними про динаміку промислового і непромислового виробництва за червень.

Огляд фінансових ринків 07.07.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок