Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 10.06.2014
26 червня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший тиждень червня провідні фондові майданчики світу закінчили зростанням. Американський індекс S&P звично оновив історичний максимум, проте рекордно високі показники індексу аж ніяк не означають, що фундаментальні показники також рекордно високі.

Макроекономічні показники США, опубліковані минулого тижня, знову дали змішану картину. До гарних новин можна віднести зростання замовлень промислових підприємств у квітні, а також показники по ринку праці, які виявилися кращими за прогнози аналітиків. Водночас, дефіцит зовнішньоторговельного балансу США в квітні 2014 виріс до максимального показника з березня 2012 року, а зниження продуктивності праці в США в першому кварталі було максимальним за шість років.

Огляд фінансових ринків 10.06.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок