Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 23.06.2014
26 червня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня на американський фондовий ринок повернувся бичачий тренд. Інвестори перебували в очікуванні прес-конференції голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джанет Йеллен за підсумками засідання центробанку, що пройшло 17-18 червня.

На конференції пані Йеллен зазначила, що «є безліч відмінних причин для періоду стійкого зростання» американської економіки вище довгострокового тренду. Серед позитивних тенденцій в економіці США були відзначені більш простий доступ до кредитування, покращення ситуації на ринку праці, зменшення негативного впливу податково-бюджетної політики, зростання цін на житло і акції. Глава ФРС також не має значних побоювань щодо формування «мильних бульбашок» на ринках акцій і облігацій через значне вливання ліквідності центробанком.

Огляд фінансових ринків 23.06.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок