Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 16.06.2014
19 червня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня на провідних фондових майданчиках світу взяв гору ведмежий тренд. Інвестори були розчаровані зниженням прогнозу зростання світової економіки в 2014 році. Фахівці Світового банку знизили зростання світового ВВП з 3,2% до 2,8%. Основними негативними факторами, які сприяли зниженню прогнозу були несприятливі погодні умови в США, криза в Україні, перебалансування економіки в Китаї.

Не порадували і статистичні дані, що надійшли минулого тижня зі США. Ціни виробників у цій країні несподівано впали в травні на 0,2%, тоді як аналітики очікували підвищення показника на 0,1%. Індекс споживчої довіри в США в червні 2014 року опустився до мінімальних за три місяці 81,2 пункту з 81,9 пункту в травні. Прогнозисти очікували, що індекс виросте до 83 пунктів.

Огляд фінансових ринків 16.06.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок