Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 26.05.2014
27 травня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На минулому тижні фондовий ринок США знову зробив ривок до нового рекорду. Індекс S&P 500 планомірно ріс день від дня і закінчив тиждень, оновивши історичний максимум та закріпившись на позначці вище 1900 пунктів.

Значним поштовхом до зростання американського ринку стала публікація 21 травня протоколу квітневого засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США. Протокол засвідчив, що уряд не поспішає з підвищенням процентних ставок і готовий дати ринкам час, щоб підготуватися до більш жорсткої політики. Інвестори сприйняли цю новину як позитивний сигнал до зростання. У наступні дні позитивні настрої посилилися завдяки гарній статистиці з промислового виробництва та продажів нових будинків.

Огляд фінансових ринків 26.05.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок