Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 19.05.2014
21 травня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень американський ринок цінних паперів почав зі стрімкого зростання, яке давало надії, що торговці нарешті зможуть увійти в бичачий тренд. У вівторок 13 травня індекс S&P 500 обновив історичний максимум, закрившись на 1897,45 пункту, а протягом торгової сесії значення індексу перевищувало позначку 1900 пунктів.

Американські інвестори залишилися задоволені результатами корпоративної звітності за перший квартал 2014 року. З 454 компаній індексу Standard & Poor’s 500, що опублікували свою звітність на той момент, 76% перевершили очікування аналітиків за показником прибутку, 53% - за показником виручки. Однак оптимізм інвесторів тривав недовго. Не можна сказати, що статистика, що поступала в наступні дні, була занадто поганою. Швидше, вона не була досить хорошою, щоб утримати оптимізм інвесторів.

Огляд фінансових ринків 19.05.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок