Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 12.05.2014
14 травня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший торговельний тиждень травня на світових торгівельних майданчиках пройшов досить спокійно. Провідні індекси США і Європи за підсумками тижня не зазнали істотних змін.

Початок тижня був досить тривожним, оскільки початок місяця ознаменувався напругою ситуації в Україні. Однак протягом тижня подальшого погіршення ситуації не відбулося. Західні країни не вдалися до запровадження нового рівня санкцій стосовно Росії, що негайно призвело до зростання російських ринків.

Потік новин з приводу економіки єврозони був неоднорідним. На початку тижня надійшли непогані новини з приводу економіки єврозони. Зведений індекс менеджерів закупівель (PMI) 18 країн єврозони виріс у квітні 2014 року до максимальних з травня 2011 року. Крім того, роздрібні продажі в єврозоні виросли в березні 2014 року на 0,3 % відносно попереднього місяця. Проте в наступні дні надійшли не дуже обнадійливі дані з приводу промислового виробництва у Франції та Німеччині.

Поведінку світових інвесторів у травні передбачити складно. Традиційно травень вважається місяцем розпродажів, коли інвестори фіксують прибуток, зароблений з початку року. Проте цього року більшість інвесторів з початку року не можуть похвалитися зростанням вартості своїх портфелів. Швидше за все, трейдери будуть намагатися утримати ринки хоча б на поточних рівнях.

Огляд фінансових ринків 12.05.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок