Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 24.03.2014
25 березня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня російсько-український конфлікт залишався в центрі уваги учасників фінансових ринків світу. Провідні західні держави не визнали результати референдуму проведеного на території Кримського півострова 16 березня і засудили дії Російської Федерації по анексії півострова.Проте, хвилювання інвесторів минулого тижня пішли на спад. Вони були задоволені заявою президента Росії Володимира Путіна про те, що Росія «не хоче поділу України».

Уряди провідних західних країн вдалися до негайних санкцій стосовно Росії. Однак ступінь санкцій на даний момент не є найбільш жорстким. Зокрема, ЄС поки зволікає з введенням економічних санкцій «третього ступеня», залишаючи їх як крайній захід у разі подальшої агресії з боку Росії. Важливою подією тижня було засідання Федеральної резервної системи США (ФРС) . За підсумками засідання 18-19 березня ФРС скоротила обсяги програми кількісного пом’якшення (QE) на 10 млрд дол. США вже втретє поспіль. Було також зазначено, що базова відсоткова ставка може залишитися нижче норми протягом істотного періоду часу навіть після досягнення цільових макропоказників.

Таким чином, різкого скорочення дій зі стимулювання економіки США найближчим часом чекати не варто. На поточному тижні інвестори будуть продовжувати стежити за розвитком російсько-українського конфлікту, а також оцінюватимуть ставлення до конфлікту західних політиків.

Огляд фінансових ринків 24.03.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок