Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 17.03.2014
19 березня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень був дуже драматичним для фондових ринків світу. Індекси провідних західних майданчиків втратили за тиждень не менше двох відсотків. Тижневі зміни індексів торгових майданчиків країн, що розвиваються були ще значнішими. Висока ймовірність початку відкритих військових дій Російської Федерації на території України, а також можливість введення економічних санкцій проти Росії з боку провідних західних держав дестабілізували західні ринки.

Додатковим негативним фактором були економічні показники Китаю, які за результатами двох перших місяців 2014 виявилися набагато гіршими за очікування. Зокрема, китайський експорт в лютому показав максимальне скорочення за останні п'ять років. Не виправдалися прогнози щодо зростання промислового виробництва в КНР за січень-лютий.

Російсько-український конфлікт буде залишатися в центрі уваги світового інвестиційного співтовариства і на поточному тижні. Зокрема, інвестори будуть уважно стежити за діями політичного керівництва Росії щодо політичного статусу Криму, а також його за його реакцією на санкції з боку західних держав.

Огляд фінансових ринків 17.03.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок