Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 3.03.2014
04 березня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня фондовий ринок США зафіксував нові рекорди. Зокрема, fмериканський індекс S&P 500 оновив історичний максимум 27 і 28 лютого. До цього протягом трьох торгових сесій індекс піднімався до рекорду, однак за підсумками дня новий максимум так і не був зафіксований.

Ринок залишився задоволений зваженим підходом голови Федеральної резервної системи Джанет Йеллен до формування монетарної політики. Пані Йеллен підтвердила, виступаючи в середу 26 лютого в банківському комітеті Сенату США, що американський ЦБ продовжить скорочувати обсяг програми кількісного пом'якшення. Однак Федрезерви можуть змінити свою стратегію у разі ослаблення економічного зростання в країні, відзначила вона.

Огляд фінансових ринків 3.03.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок