Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 17.02.2014
19 лютого 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулий тиждень закріпив «бичачий» тренд на світовому фондовому ринку. Зростання показали не тільки провідні західні майданчики, а й платформи країн, що розвиваються. Основні новини тижня, що дозволили утримати ринки в тренді впевненого зростання, були дані економічної статистики з Китаю, а також виступ нового глави Федеральної резервної системи США Джанет Йеллен.

Пані Йеллен, що вступила на посаду глави ФРС 1 лютого, на початку минулого тижня заявила, що необхідно зробити більше для відновлення американського ринку праці і про намір продовжити скорочення програми кількісного пом’якшення (QE) «стриманими темпами». Очевидно, інвестори залишилися задоволені тим, що новий керівник ФРС пообіцяла дотримуватися політики свого попередника на цій посаді Бена Бернанке.

Огляд фінансових ринків 17.02.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок