Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 10.02.2014
11 лютого 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня падіння індексів провідних фондових майданчиків світу призупинилося. Лоуренс Фінк, глава компанії BlackRock Inc., Під управлінням якої перебувають активи на 4,3 трлн. дол США, сказав, що в недавньому падінні фондового ринку він бачить «стару добру корекцію» і не вважає, що довгострокові інвестори змінюють тактику, а волатильність створюється хедж-фондами, які скорегували свої позиції.

В цілому, перший торговий тиждень лютого пройшов досить спокійно, як у Європі, так і в США. Статистичні дані, що надходили мали змішаний характер, проте великого сум'яття в ряди інвесторів не внесли.

Знову надходили застереження з приводу інвестицій у ринки. Аналітики не бачать хороших перспектив у цьому сегменті, оскільки очікують, що скорочення обсягів програми кількісного пом'якшення в першу чергу позначиться на ліквідності активів саме ринків, що розвиваються. У США знову наростає занепокоєння з приводу держборгу. Щоб уникнути зупинки роботи уряду, Конгрес протягом найближчих трьох тижнів повинен знову підняти стелю держборгу.

На поточному тижні очікується вихід статистики з роздрібної торгівлі США. Також будуть опубліковані дані з промислового виробництва в єврозоні.

Огляд фінансових ринків 10.02.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок