Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 3.02.2014
07 лютого 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Негативні настрої продовжують переважати на фінансових ринках світу. Стрімке падіння на фондових ринках США минулого тижня було припинено і індекси перебували переважно в бічному тренді. Британський індекс FTSE 100 за тиждень втратив 2,3%. Втрати американського індексу S & P 500 і британського FTSE 100 за перший місяць року виявилися майже однаковими - 3,6% і 3,5% відповідно.

Минулого тижня настрої трейдерів погіршувалися в очікуванні повідомлення про скорочення програми викупу держоблігацій урядом США на 10 млрд. дол США. Інвесторів також розчарували результати компанії Apple Inc. Компанія оголосила про практично нульові зміни чистого прибутку після трьох кварталів скорочення поспіль, зафіксувавши при цьому рекордні виручку і операційний прибуток. Проте продажі iPhone в передсвятковому кварталі і прогнози компанії виявилися гіршими за очікування ринку.

Огляд фінансових ринків 3.02.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок