Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 13.01.2014
15 січня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Першу декаду нового року західні ринки були спокійні. Індекси провідних західних майданчиків перебували переважно в бічному тренді. Трейдери та інвестори пропродовжували повертатися з новорічних канікул, щоб прийняти виклики в новому році Міжнародний валютний фонд (МВФ) готується підвищити прогноз зростання світової економіки. У грудні директор-розпорядник фонду Крістін Лагард заявила, що експерти фонду стали більш впевненими у перспективах американської економіки в 2014 році.

Поточний прогноз МВФ оцінює зростання світової економіки в цьому році на рівні 3,6%. За підсумками грудневого засідання Федеральної резервної системи США було прийнято рішення про скорочення обсягів програми кількісного пом’якшення на 10 млрд. дол США на місяць і зберіганні цільового діапазону процентної ставки по федеральних кредитних картках від нуля до 0,25% річних. Інформація про скорочення державного стимулювання стала відома ще наприкінці грудня 2013 року. Вона була спокійно сприйнята ринком, тому уточнення про обсяги скорочення теж не стала значним фактором, що впливає на ринки минулого тижня.

Огляд фінансових ринків 13.01.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок