Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків
24 грудня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

<p>Минулого тижня західні ринки здійснили істотний передсвятковий ривок. Тижневе зростання провідних індексів перевищив 2%. Минулого тижня нарешті стали відомі плани Федеральної резервної системи США з приводу обсягів програми державного стимулювання. Федеральна резервна система (ФРС) США за підсумками засідання 17-18 грудня скоротила обсяги програми кількісного пом’якшення (QE) на 10 млрд. дол США на місяць і зберегла цільовий діапазон процентної ставки по федеральних кредитних засоби (federal funds rate) від нуля до 0,25% річних. Незважаючи на те, що обсяги стимулювання будуть скорочені, ринки сприйняли новину з ентузіазмом,оскільки після довгих місяців невизначеності у ринку знову є деяка впевненість у завтрашньому дні.</p>
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок