Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків
03 грудня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня на фондовому риноку США був скорочений тиждень у зв’язку зі святкуванням Дня подяки 28 листопада. Напередодні свята обидва провідних американських індекси - S & P 500та індекс Доу Джонса – знову відновили історичний максимум. Такий оптимізм американських інвесторів був дещо несподіваним, оскільки заявлені очікування з приводу сезону розпродажів, який починається наступного дня після Дня подяки, були досить песимістичними. Європейські ринки виглядають менш оптимістично і поки не виходять на новий рівень зростання. Зростання британського індексу FTSE 100 наминулому тижні підкосила звістка про зниження довіри споживачів у Великобританії вже другий місяць поспіль.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок