Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 11.11.2013
13 листопада 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Затяжне ралі, що панувало на провідних фондових майданчиках значну частину жовтня, закінчилося. З початком листопада індекси перебувають у бічному тренді.

Минулого тижня динаміка індексів формувалася під впливом повідомлень, які мали змішаний характер. Найбільшим сюрпризом для ринків стало рішення Європейського центробанку про зниження базової ставки з 0,5% до 0,25%. На думку багатьох учасників ринку, таке рішення центробанку відкриває дорогу й іншим нестандартним рішенням, спрямованим на стимулювання зростання економіки єврозони. Раніше минулого тижня Єврокомісія оголосила , що прогнозує зростання економіки єврозони в 2014 році на рівні 1,1%, тоді як півроку тому прогноз складав 1,2%.

У той же час знову посилилися побоювання про згортання програми стимулювання економіки США. Ці побоювання ґрунтувалися на повідомленні про збільшення робочих місць в економіці США в жовтні.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок