Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 07.10.2013
09 жовтня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На минулому тижні реалізувався ризик закриття уряду США у зв’язку з відсутністю бюджету . 1 жовтня 2013 року Федеральні агентства США були змушені призупинити свою роботу і відправити у відпустки більше 800 тис. службовців з 2,9 млн. і згорнути значну частину діяльності . За розрахунками фірми Macroeconomic Advisers , трьох-чотирьохтижневе призупинення роботи федеральних відомств призведе до втрати 0,5 процентного пункту зростання економіки. Якщо параліч уряду триватиме весь жовтень, зростання ВВП в четвертому кварталі буде нижчим на 0,7 процентного пункту.

Провідні торговельні майданчики відреагували досить стійко на політичну кризу в США. За результатами тижня провідні майданчики закрилися в мінусі, проте реакція на закриття уряду виявилася набагато слабкіше, ніж хвилювання, що виникали з приводу загроз скорочення програми державного стимулювання.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок