Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 16.09.2013
17 вересня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Осінь продовжує бути врожайною для фінансових ринків. Минулий тиждень закінчили зростанням навіть торгові майданчики, що знаходяться в хронічної депресії.

Аналітики ринків сходяться на думці, що очікуване звуження програми державного стимулювання вже враховано ринками і «вкладено» в поточну ціну активів. Статистичні дані щодо економіки США, які вийшли минулого тижня, показали, що робити впевнені оптимістичні прогнози поки рано. Зокрема, дані з роздрібної торгівлі та споживчих настроїв виявилися слабкішими, ніж прогнозували аналітики. Як й тижнем раніше, такі статистичні результати посилили думку, що рішення про зниження обсягів програми кількісного сти-
мулювання найближчим часом прийнято не буде.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок