Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 17.06.2013
18 червня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Невизначеність стосовно планів уряду США щодо програми кількісного пом’якшення залишалася основним подразником спокою для гравців фінансових ринків. На минулому тижні негативні очікування остаточно взяли гору, і індекси провідних торговельних майданчиків показали негативну динаміку.

На поточному тижні увага інвесторів буде прикута до засідання Комітету з операцій на відкритому ринку Федеральної резервної системи США. Гравці ринків сподіваються почути більш чіткі заяви
про те, чи планує уряд знизити обсяги викупу державних цінних паперів уже в поточному році. Безумовно, відсутність чітких сигналів розбурхує ринки та підсилює волатильність. Але в той же час ФРС, можливо, побоюється, що маючи чіткий сигнал про збереження обсягів програми викупу, трейдери будуть схильні до малообгрунтованого розігріву ринку.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок