Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 04.03.2013
05 березня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Провідні західні торгові майданчики закінчили минулий тиждень знову в зростанні незважаючи на те, що початок тижня видався дещо сумбурним у зв’язку з новинами про результати парламентських виборів в Італії. Спочатку учасники ринку зраділи новині про те, що лідером за результатами виборів стала лівоцентристська партія, яка підтримує заходи бюджетної економії, що проводяться в країні, в той
час як партія екс-прем’єр міністра Сільвіо Берлусконі набрала меншу кількість голосів. Пізніше оптимізм змінився на розчарування, коли стало зрозуміло, що за результатами виборів відбуватиметься формування парламентської коаліції, і що цей процес не буде легким. До кінця тижня посилилися обговорення можливості проведення перевиборів.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок