Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 28.01.2013
29 січня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Провідні торговельні майданчики світу закінчили ще один тиждень в зеленій зоні, зростаючи щодня. Індекс S&P 500 закривався «в плюсі» вісім торгових сесій поспіль, а в п’ятницю 25 січня індекс подолав позначку 1500 пунктів, впритул наблизившись до історичного максимуму, зафіксованого у вересні 2007 року (1526,75). Зростання британського індексу FTSE за підсумками тижня і з початку року виявилося ще стімкішим, ніж приріст S&P 500.

Європейська статистика нарешті почала давати позитивні сигнали. Індекс довіри до економіки Німеччини Zew в січні зріс до максимуму з травня 2010 року, а індекс ділової довіри IFO – до максимуму з червня 2012 року. Зведений індекс менеджерів закупівель (PMI) 17 країн єврозони в сфері послуг та промисловому секторі виріс в січні 2013 року більше очікувань аналітиків.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок