Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 24.12.2012
24 грудня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Як і очікувалося, питання «бюджетного обриву» було рушійною силою ринків минулого тижня. Коли стало зрозуміло, що переговори між Білим домом і республіканцями зайшли у черговий глухий кут, реалізація «бюджетного обриву» стала цілком вірогідною.

На даний момент експертам важко вгадати, які кроки вживуть політики в останні дні року, що минає, щоб усе ж таки уникнути сценарію «бюджетного обриву». Натомість звучить все більше міркувань про те, що буде відбуватися з економікою США, якщо «обрив» все ж таки відбудеться.

2012 рік виявився більш драматичним, ніж очікувалося. Світова економіка опинилася майже на краю лиха. Можна очікувати, що в новому 2013 році для ринків зменшиться ступінь невизначеності. В першу чергу це станеться завдяки програмам кількісного пом’якшення, вжитим урядами західних країн цього року.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок